Kontakt

MM Conferences SA

ul. Długa 44/50
00-241 Warszawa
tel.: +48 22 379 29 00
fax: +48 22 379 29 01
e-mail: info@mmcpolska.pl
Godziny otwarcia pon-pt: 8:00-16:00

Skontaktuj się z nami



Administratorem danych osobowych jest MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-241), ul. Długa 44/50. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu realizacji Umowy, wysyłki informacji marketingowych, publikacji Pana/Pani wizerunku przez Administratora. Więcej

Igor Zesiuk

Operation Department

Igor Zesiuk

Chief Operations Officer

T: +48 22 379 29 00
e-mail: i.zesiuk@mmcpolska.pl

Aneta Pernak

Business Development Department

Aneta Pernak

Vice President of the Board

T: +48 22 379 29 18
e-mail: a.pernak@mmcpolska.pl

Katarzyna Kasjaniuk

Conferences & Trainings Department

Katarzyna Kasjaniuk

Conferences & Trainings Director

T: +48 22 379 29 22
e-mail: k.kasjaniuk@mmcpolska.pl

Monika Nowak

Flagship Events Department

Monika Nowak

Senior Project Manager
Team Leader

T: +48 22 379 29 11
e-mail: m.nowak@mmcpolska.pl

Tomasz Petruk

Flagship Events Department

Tomasz Petruk

Senior Project Manager
Team Leader
Business Process Manager

T: +48 22 379 29 41
e-mail: t.petruk@mmcpolska.pl

Nina Kuberska

Event Planning & Logistics Department

Nina Kuberska

Director of Event Planning & Logistics Department

T: +48 22 379 29 25
e-mail: n.kuberska@mmcpolska.pl

ZAUFALI NAM

email

ZAPISZ SIĘ NA NASZ NEWSLETTER Wpisz swój adres email i Bądź na bieżąco z najnowszą ofertą dostępną na naszej stronie.



Administratorem danych osobowych jest MM Conferences S.A. z siedzibą w Warszawie (00-241), ul. Długa 44/50. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celu realizacji Umowy, wysyłki informacji marketingowych, publikacji Pana/Pani wizerunku przez Administratora. Więcej
ciasteczko
Cookies

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz się więcej jak je wyłączyć.

Zamknij