MMC Polska
Potęga wiedzy
Konferencje, Warsztaty, Szkolenia, Design...
Zaufali nam:

MMC Polska

MMC Polska jest niezależnym organizatorem spotkań biznesowych w Polsce. W skład Grupy wchodzą następujące podmioty: MM Conferences S.A., MMC Szkolenia, MMC Events oraz agencja reklamowa MMC Design. Spółka organizuje szkolenia, warsztaty oraz konferencje dedykowane specjalistom, kadrze menadżerskiej oraz zarządom wiodących firm w Polsce. Szkolenia i warsztaty prowadzone są przez znanych praktyków, ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Konferencje mają charakter międzynarodowy, skupiają pełną reprezentację rynku, zarówno firm, jak i administracji centralnej i regulatora. Dzięki temu, konferencje tworzą neutralną platformę do dyskusji pomiędzy decydentami. MMC Polska organizuje również szkolenia zamknięte w pełni dopasowane do potrzeb klientów po wcześniejszym przeprowadzaniu badań rynku. Efektem organizowanych wydarzeń jest podniesienie kwalifikacji pracowników, zdobycie wiedzy praktycznej oraz zwiększenie przewagi konkurencyjnej. Szkolenia, warsztaty i konferencje sprzedawane są za pośrednictwem firmy Knowledge Providers, wieloletniego Partnera MMC Polska. Od 2012 r. spółka MM Conferences S.A. notowana jest na giełdzie New Connect, a od 2013 jest członkiem Pracodawców RP oraz należy do Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Opinie uczestników:

Tomasz Misiak

„Wydaje się, że dyskusja na temat Big Data jest jedną z najważniejszych ekonomicznych dyskusji, która w tej chwili dzieje się w Polsce. Wielkie Dane to przyszłość analizy, przyszłość wielu biznesów, przyszłość systemów rekrutacji, sprawdzania tego, czego oczekują klienci".

Tomasz Misiak, Prezydent Rady Nadzorczej, Work Service

2015-06-12T09:58:25+00:00

Tomasz Misiak, Prezydent Rady Nadzorczej, Work Service

Tomasz Misiak
„Wydaje się, że dyskusja na temat Big Data jest jedną z najważniejszych ekonomicznych dyskusji, która w tej chwili dzieje się w Polsce. Wielkie Dane to przyszłość analizy, przyszłość wielu biznesów, przyszłość systemów rekrutacji, sprawdzania tego, czego oczekują klienci”.
mariusz gaca

„Bardzo się cieszę, że wysiłkiem organizatorów i Rady Programowej, której mam przyjemność przewodniczyć udało się doprowadzić do tej konferencji. To jest ogromna satysfakcja widzieć na sali bardzo zróżnicowane grono, mamy tutaj bardzo znanych, znamienitych włodarzy miast. Mamy tutaj przedstawicieli władz centralnych, władz samorządowych i mamy wreszcie bardzo liczne grono firm, które specjalizują się w dostarczaniu rozwiązań smart city..."

Mariusz Gaca, Przewodniczący Rady Programowej Smart City Forum

2015-07-15T12:06:22+00:00

Mariusz Gaca, Przewodniczący Rady Programowej Smart City Forum

mariusz gaca
„Bardzo się cieszę, że wysiłkiem organizatorów i Rady Programowej, której mam przyjemność przewodniczyć udało się doprowadzić do tej konferencji. To jest ogromna satysfakcja widzieć na sali bardzo zróżnicowane grono, mamy tutaj bardzo znanych, znamienitych włodarzy miast. Mamy tutaj przedstawicieli władz centralnych, władz samorządowych i mamy wreszcie bardzo liczne grono firm, które specjalizują się w dostarczaniu rozwiązań smart city…”